Filozofie

Cíl

Mým cílem a ideálem bylo vždy vytvářet věci, které budou funkční, a zároveň jim budu moci dát určitou řemeslnou a estetickou hodnotu. To mě dovedlo až k myšlence užitých věcí, které jsou dnes součástí každé domácnosti a jejich novému ztvárnění. Tyto “živé”, přírodou inspirované objekty najdou místo v každém interiéru, kde požadavek na efekt a provedení (řemeslné a materiálové) převyšuje obvyklou funkci předmětu.

Kvalita, provedení

Každý produkt je originál, neexistují dvě totožné věci, roli hraje jak použitý materiál, tak mé aktuální rozpoložení. Pro každý objekt se snažím vybrat ten správný materiál, a to jak z pohledu trvanlivosti, vhodnosti, tak také z pohledu estetického.

Na prodej či na zakázku

Nápady se snažím zaznamenávat a postupně realizovat, takže některé věci lze jednoduše objednat a koupit. Představa a možnosti každého mohou být různé, proto jsem otevřen osobnímu kontaktu a provedení podle vašich představ.

Spolupráce

Některé částí mých objektů nelze vytvořit ze dřeva, jednoduché kovové součásti vyrábím sám, ale raději spolupracuji s uměleckým kovářem, který dokáže moji představu zhotovit dokonaleji. Spojení těchto dvou originálních řemesel pak dá finálnímu objektu zase jiný efekt.